• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yeni.nesil.ekis
ERSAĞ ÜYELİK
iŞ FIRSATI
SEVMEK KORUMAKTIR
BELGELERİMİZ
NEDEN ERSAĞ
ERSAG iŞ FIRSATI
DOĞAL ve BİTKİSEL TEMİZLİK


KİMYASALLARIN ZARARLARI
GIDA TAKVİYESİ
ERSAĞ TÜRKÜSÜ

KİMYASAL DETERJANLARIN ZARARLARI

TEMİZLİK YAPARKEN,
SAĞLIĞINIZDAN OLMAYIN

Kimyasal Deterjanların Zararları…

Günlük yaşamda her alanda kullandığımız temizlik ürünleri, 55 bin’in üzerinde kimyasal çeşidi içeriyor ve her yıl bunlara binin üzerinde yeni kimyasallar ekleniyor.

Birçok kimyasal ise yeterince test edilmeden ve belirli bir mevzuata tabi olmadan kontrolsüzce piyasaya sürülüyor.

Ayrıca bu kimyasal içerikli ve petrol türevi ürünleri, evimizde, çamaşır, bulaşık, banyo, mutfak, WC, tüm ev temizliği, şampuan, duş jeli, sıvı sabun, muhtelif spreyler ve renkli kozmetik olarak maalesef kullanıyoruz.

Bu saydığımız kimyasal içerikli malzemeler, sadece toprağı ve su kaynaklarını değil, teneffüs ettiğimiz havayı da tehdit ederek solunum yoluyla, yıkadığımız bulaşıklarımıza yapışarak, ağız yoluyla, giysilerimize, saçımıza, sinerek cilt yoluyla vücudumuzda birikim yaptığı ve bunun sonucunda;

Astım, Bronşit, Kronik yorgunluk, alerji, cilt ve karaciğer sorunları ve muhtelif kanserler gibi rahatsızlıklara sebep olduğu, bilim adamları tarafından da sıklıkla dile getirilmektedir.

Boyalar, çözücü, inceltici, ağartıcı kimyasallar, aseton, tuvalet temizleyiciler ve lavabo açıcılar ile diğerlerinde bulunan belirli kimyasal maddeler, organik maddeleri parçalayan organizmaları zehirleyebiliyor. Oysa organik maddelerin parçalanması doğal döngünün işlemesi açısından zincirin olmazsa olmaz halkalarından birini oluşturuyor.
ERSAĞ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri.
Ersağ temizlik ve kozmetik ürünleri ise tamamen doğa dostu, organik içerikli, İnsan sağlığına zararlı kimyasallar içermeyen, üretiminin her aşamasında çeşitli testlere tabi tutulan,  tamamen organik içerikli ürünlerden oluşmaktadır.

Ersağ temizlik ve kozmetik ürünleri hem ekonomik hem de zararsızdır. Diğer kimyasal içerikli temizlik ve kozmetik ürünlerinin oluşturduğu kötü etkilerden uzaktır hatta ürünlerin ana maddesi olan RİTHA bitkisinin iyileştirici etkisi nedeniyle, çeşitli cilt ve solunum rahatsızlığı olanlar rahatlıkla kullanabilmekte ve zaman bu rahatsızlıklarının gerilediği ve hatta geçtiği kullanıcılar tarafından bildirilmektedir.

Üretiminde aşırı titizlik gösterilen Ersağ temizlik ve kozmetik ürünleri, doğada rahatça çözünebilen içeriğe sahip olduğu için, Sadece kentlerde yaşayanların değil, kırsal kesimde yaşayanların da atık suları nedeniyle doğaya daha zararsız bileşenler göndererek, ekolojik dengeye faydalı olmaktadırlar.

Foseptik ve atık su sistemleri de atık su sorununu çözmekte yetersiz kalıyor.

Zehirli olmayan, doğal temizlik ve bakım ürünleri üreten Ersağ temizlik ve kozmetik ürünleri ise, kolayca çözünebildiği için foseptik sistemi, içme suyu ve sağlık konusunda insanlara ve çevreye büyük yararlar sağlıyor.

Sonuç olarak Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri, Sağlık Bakanlığı, Çevre bakanlığı ve ilgili kurumlarca üretimin her aşamasında İSO standartlarına uygun olarak çok sıkı kontrol ve denetimlerden geçerek insan sağlığını tehdit edecek hiçbir kimyasalı bünyesinde barındırmamaktadır.

Ayrıca konsantre oluşu nedeniyle de, tüketici bütçesine katkısının yanı sıra, bu ürünlerin tam zamanlı ya da yarı zamanlı ticaretini yapan yüz binlerce kişiye de istihdam sağlamaktadır.
KİMYASAL İÇERİKLİ
DETERJANLARLA TEMİZLİK YAPARKEN
SAĞLIĞINIZDAN OLMAYINKİMYASALLARIN ZARARLARI


ERSAĞ VİDEOLARI

VİDEOVİDEO 1

VİDEO 2


MAYIS - HEDİYELERİ
ELMA KOKULU
BULAŞIK SIVISIARGAN YAĞLI
ŞAMPUANSİYAHLAR İÇİN
ÇAMAŞIR
SIVISILEYLAK
KOKULU
DUŞ JELİYAĞ ÇÖZÜCÜ


************
ÜRÜNLERİMİZ