• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yeni.nesil.ekis
ERSAĞ ÜYELİK
iŞ FIRSATI
SEVMEK KORUMAKTIR
BELGELERİMİZ
NEDEN ERSAĞ
ERSAG iŞ FIRSATI
DOĞAL ve BİTKİSEL TEMİZLİK


KİMYASALLARIN ZARARLARI
GIDA TAKVİYESİ
ERSAĞ TÜRKÜSÜ

SAĞLIKLI YAŞAMSAĞLIKLI BİR YAŞAM, SAĞLIKLI TEMİZLİKLE BAŞLAR
..!


Çevremizi, Sağlığımızı ve Sevdiklerimizin Hayatını tehdit eden ve Yaşam Tarzımızın olmazsa olmazların arasına sokulan Kimyasal Deterjanları Hayatımızdan çıkartalım. Yarınlarımız dediğimiz çocuklarımıza DAHA TEMİZ BİR DÜNYA bırakalım.

Çamaşırdan, Bulaşığa  her türlü Temizlikte, Vücut Temizliği ve Kozmetikte, Bitkisel İçerikli ERSAĞ TEMİZLİK ve KOZMETİK ÜRÜNLERİ ile SAĞLIK BİR YAŞAMA MERHABA diyelim..!   


Firmamızın satışa sunmuş olduğu yaklaşık 100 çeşit Temizlik ve Kozmetik ürünlerinin tamamını kendisi üretmektedir.FOSFATSIZ Çamaşır Tozları Üreterek, TÜRKİYE'de ilk olma özelliğini taşıyan Firmamızın a
lmış olduğu Kaliteli Üretim Belgeleriyle ve ürettiği tüm ürünlerinin arkasında durarak kalitesini kanıtlamıştır.


Ürettiği tüm Ürünler, Çevre Dostu olup, içeriğinde ZARARLI KİMYASAL katkı olmadığı için, Hayatımızın Yaşam Kaynağı olan SULARIMIZI ve ÇEVREMİZİ  KİRLETMEMEKTEDİR.

CİLDİMİZE VE DEĞDİĞİ YÜZEYLERE ZARAR VERMEMEKTEDİR.Son dönemlerde kamuoyunda Deterjanların Doğaya, dolayısıyla insan sağlığına olan zararları merak ve endişeyle tartışılmaktadır.


Kimyasal Deterjanların, Başta Kanser olmak üzere, Astım,Sedef, Mantar gibi bir çok rahatsızlıkları tetiklediği bir gerçektir.Kendi ülkemizde, kendi insanımızla, kendi ürünümüzü daha sağlıklı, daha çevreci ve daha ekonomik olarak, önce Türk milletine daha sonra tüm Dünyaya yayılarak, Kendi gezegenimize sahip çıkmak, adına yola çıkan ve Türkiye piyasasına ve evlerine hızla giren ERSAĞ ÜRÜNLERİ sağlığımıza ve çevre sağlığına zarar vermemektedir.ERSAĞ; Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Antibakteriyel Banyo WC temizleyicisi ve yine Sağlık Bakanlığı Refik Saydam Hıfzıssıhha Başkanlığı tarafından verilen Analiz Raporları ile üretilen;
Çamaşırdan, Bulaşığa her türlü temizlik ürünleriyle ve Şampuandan, Sıvı El Sabununa, Islak havlusuna kadar tüm Vücut Temizliği ürünleriyle Doğa, İnsan ve Çevre sağlığına katkı sağlamakta ve Sağlıklı bir Yaşam Sunmaktadır.

  
 

ERSAĞ Temizlik Ürünlerini Kullanarak, Çevremizi , Doğamızı, Sağlığımızı ve Yarınlarımız dediğimiz çocuklarımızın sağlığını Kimyasalların (deterjanların) Zararlarından Koruyalım.
 

Kendimiz ve Ailemizin Sağlığını, Çevremizi ve Sevdiklerimizin Hayatını tehdit eden ve Yaşam Tarzımızın olmazsa olmazların arasına sokulan, Kimyasal temizlik ürünlerinin yerine, Bitkisel içerikli, Helal Sertifikalı yerli bir firma olan ERSAĞ Ürünlerini kullanarak, Zararlı Kimyasalları hayatımızdan çıkaralım.

ÜRÜNLERİMİZ KONSANTRE OLUP, EKONOMİKTİR.

ERSAĞ ÜRÜNLERİYLE; 
KİMYASAL ZEHİRLENMELERE, CİLT ve ASTIM HASTALIKLARINA ARTIK “SON”

Sağlıklı bir Yaşam Sürdürmeye katkıda bulunmak ve Daha Temiz Bir Dünya için;
Çamaşırdan Bulaşığa her türlü Temizlikte, Vücut Temizliği ve Kozmetikte, daha Ekonomik Olan ERSAĞ ürünlerini kullanalım. Yarınlarımız dediğimiz çocuklarımıza sağlıklı bir yaşam sunalım.
***********************************************************************


ÇAMAŞIR SUYUNUN SAĞLIĞIMIZA VERDİĞİ ZARARLARI DUYUYORUZ, BİLİYORUZ AMA, MAALESEF KULLANMAYA DEVAM EDİYORUZ.Ciğerlerimiz ve Derimizi Tahriş eden,Astım Hastalığını Tetikleyen, Zehirlenmelerinin başlıca sebebi olan ve bir çok sağlık problemlerine yol açan ÇAMAŞIR SUYUNU EVLERİMİZDEN ve HAYATIMIZDAN ÇIKARTALIM.


ÇAMAŞIR SUYU ETKİSİNDE, ANTİBAKTERİYEL, DEZENFEKTE EDİCİ ÖZELLİKTE OLAN VE SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN ONAY ALMIŞ "BANYO WC" ÜRÜNÜMÜZÜ HERKESE TAVSİYE EDİYORUZ...LÜTFEN DİKKAT: HAYATTA EN ÖNEMLİ ŞEY SAĞLIKTIR, SAĞLIĞINIZA VE GELECEĞİNİZE SAHİP ÇIKIN...!


Sağlıklı Yaşam Sürdürmek İçin, BUGÜN BİR ADIM AT 
KİMYASAL İÇERİKLİ TEMİZLİK ÜRÜNLERİNDEN KURTUL.ÜYE OL,
ÜRÜNLERİMİZ İNDİRİMLİ AL

  

        

ERSAĞ VİDEOLARI

VİDEOVİDEO 1

VİDEO 2


MAYIS - HEDİYELERİ
ELMA KOKULU
BULAŞIK SIVISIARGAN YAĞLI
ŞAMPUANSİYAHLAR İÇİN
ÇAMAŞIR
SIVISILEYLAK
KOKULU
DUŞ JELİYAĞ ÇÖZÜCÜ


************
ÜRÜNLERİMİZ