• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yeni.nesil.ekis
ERSAĞ ÜYELİK
iŞ FIRSATI
SEVMEK KORUMAKTIR
BELGELERİMİZ
ERSAĞ ÜYELiK
Sponsor No: 234767
www.ersag.com.tr

NEDEN ERSAĞ
ERSAG iŞ FIRSATI
DOĞAL ve BİTKİSEL TEMİZLİK


KİMYASALLARIN ZARARLARI
GIDA TAKVİYESİ
ERSAĞ TÜRKÜSÜ

iŞ FIRSATI
İŞ FIRSATI
Bugün, yaşam tarzınızı değiştirecek sosyal bir yaşam ve çalışma ortamının içinde olabileceğiniz ve kendi işinizin sahibi olabileceğiniz bir iş fırsatı ile tanıştırmak istiyoruz...!


*Bulunduğunuz ve yaşadığınız yerde, Bağımsız Temsilcimiz olarak, Evinizden çalışarak kendi kazancınızı, ticaretinizi oluşturmak istermisiniz...

*Network Marketing sisteminde faaliyet gösteren Firmamızla birlikte çalışacağımız; Tam Zamanlı veya Yarı Zamanlı çalışmalar yapacak Bay&Bayan Çalışma Arkadaşları ve Temsilciler arıyoruz.

İş İnsanları, Çalışanlar, Genç Emekliler,
Ev Hanımları, Öğrenciler,

*Bilinen Klasik Ticaretten farklı, Sermayesiz bir ticaretin içinde olmak, bağımsız çalışarak kendi işini kurmak veya mevcut işinize, Aile Bütçenize katkı sağlamak isteyen herkesi, birlikte çalışmaya davet ediyorum.

SAĞLIKLI ÜRÜNLERİ
KULLAN / KULLANDIR
SERMAYESİZ KENDİ TİCARETİNİ OLUŞTUR

Görsel Basında zaman zaman yer alan, piyasadaki kimyasal içerikli Temizlik Ürünlerinin (Çamaşır Suları, Yağ Çözücüleri, Deterjanlar, Sıvı Sabunlar, Bulaşık Sıvıları vb.) birçok hastalığa sebep olduğu, cilt hastalıklarını tetiklediği veya sebep olduğu bir gerçektir.

Bu ürünlere alternatif olarak üretilen
Yerli Üretim, Türk Firması Ersağ’ın ürettiği Tüm Ev Temizliğinde ve Beden Temizliğinde kullanılan, içeriğinde, İnsan Sağlığına ve Doğaya Zarar veren Kimyasal bulunmayan, Bitkisel içerikli ve Helâl Belgeli ürünlerin tavsiyesini yaparak kazanç sağlayabileceğiniz bir iş fırsatıdır.

Bulunduğunuz yerde/bölgede Firmamızın Bağımsız Temsilciliğini yapacak birlikte çalışacağımız çalışma (ekip) arkadaşları arıyoruz.

Firmamızın Ürettiği, Temizlik ve Kozmetik Ürünlerini, çevrenize tavsiye ederek, bireysel satışta %100’e yakın bir kazanç, ayrıca ekip oluşturarak prim kazanabileceğiniz iş imkânı sunuyoruz.

Bulunduğunuz yerde (mevcut işinizle birlikte de olabilir) firmamızın bağımsız temsilcisi olarak, Sermayesiz bir ticaretin içinde yer almak için;


ŞİMDİ; ERSAĞ ÜRÜNLERİ ve KAZANÇ SİSTEMİYLE TANIŞMANIN TAM ZAMANI..!


*Yapmanız gereken, Temizlik ve Kozmetik Ürünü aldığınız Marketinizi değiştirmek;

*İhtiyacınız olan Tüm Temizlik ve Kozmetik Ürünlerinizi İNDİRİMLİ alabilmek, Hediye (bedava) Ürünler alabilmek ve  toptan alışveriş yapmak için Ersağ'a Ücretsiz Abone olmak olacaktır.

ÜRÜNLERİMİZ
*Halıdan Perdeye, Çamaşırdan Bulaşığa, Tüm Ev Temizlik Ürünleri..

*Şampuandan, Diş Macununa Tüm Vücut Temizlik Ürünleri..

*Sakalama Kapları

*Cilt Bakım Ürünleri

*Renkli Kozmetik Ürünleri

*Gıda Takviyeleri 
 

*Kullandığınız ürünleri ve Ersağ Marketini çevrenizdeki insanlara tavsiye ederek bu faydalı ürünlerin kullanılmasını sağlamak;
Kendi kazancınızı ve ticaretinizi oluşturmaktır.


Satıştan; %100 Kazanç
Ekip Çalışmasından; %10 ile %33 Prim Kazancı

  


KARAR VERMEK,
BİR ADIMLA BAŞLAR


ÇALIŞMA ARKADAŞIMIZ ve
İŞ ORTAĞIMIZ OLUNÇALIŞMA SİSTEMİMİZİN
AYRINTILARI   İÇİN      >>>>>


TANITIM VİDEOLARI

VİDEOVİDEO 1

VİDEO 2


HEDİYE ÜRÜNLERİMİZ...


YAĞ ÇÖZÜCÜ
BANYO WC
AntibakteriyelPAPATYA ÖZLÜ
SIVI EL SABUNUGENEL TEMİZLİK


EL TEMİZLEME
JELİ****************