• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yeni.nesil.ekis
ERSAĞ ÜYELİK
iŞ FIRSATI
SEVMEK KORUMAKTIR
BELGELERİMİZ
NEDEN ERSAĞ
ERSAG iŞ FIRSATI
DOĞAL ve BİTKİSEL TEMİZLİK


KİMYASALLARIN ZARARLARI
GIDA TAKVİYESİ
ERSAĞ TÜRKÜSÜ

ANA SAYFA


     REİSİ MANTARI

   
Ürün Kodu : 2003
Üretici : ERSAĞ
Ürün Özellikleri
Takviye Edici Gıda
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

ERSAĞ REİSHİ MANTARI
KOD: 2003 1 şişe 60 kapsül * 600 mg  

Ersağ Reishi Mantarı
Ersağ Reishi Mantarı takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ Reishi Mantarı içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. % 40 Polysaccharides içermektedir. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

 

ERSAĞ REİSHİ MANTARI ÜRÜN BİLGİLERİ
BİLEŞEN LİSTESİ
 

1 kapsülde

Bileşen Fonksiyon (Kullanım Amacı)
 Bileşen Adı% miktarımiktar(mg)
Türkçe AdıReishi Mantarı Extratı%76,7460,2 mgetken madde
Latince AdıGanoderma Lucidum
Hammaddenin FormuToz
 Bitkisel Bazlı Kapsül (HPMC)%23,3139,8 mgyardımcı madde (kapsül)
 Toplam%100600 mg 

 

Önerilen  Kullanım Şekli: Gıda takviyesi olarak yetişkinler için sabah akşam günde 2 defa birer kapsül bol su ile alınması tavsiye edilir.
 
İşletme Kayıt No : TR-20-K-014963 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Reişi Mantarı Onay Numarası: 000157-02.06.2015
 
Ersağ Reishi Mantarı takviye edici gıda olarak  Ersağ Tesislerinde Üretilmiştir.
 
Kullanıcıların dikkatine: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında  endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

Uyarı Bilgileri: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

İLAÇ DEĞİLDİR.

Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Emniyet bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir.

 

Uyarı:  Sağlık ve kozmetik kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken hastalıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı oluğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesi yasaklandığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. 

 

************************ 

REİSHİ MANTARINI TANIYALIM;

 *Ölümsüzlük mantarı’ olarak da bilinen kırmızı reishi mantarı geleneksel Çin ve Japon tıbbında yaklaşık 2000 yılı aşkın süredir kullanılan en eski mantar türüdür.

*Reishi mantarı odunsu yapısı nedeni ile hazmı mümkün olmadığından yenebilen mantarlardan değildir.

*Kırmızı Reishi Mantarı;

Çinli Shennong tarafından milattan önce keşfedildiğine inanılan Reishi, Batı'nın yükselen trendi olan Çin tıbbında mutluluğun ruhun mantarı olarak isimlendirilmiştir.

*Reishi Mantarı:
kullanılmaya başlanması, 210 yılına yani 1800 yıl önceye dayanmaktadır. Çinli aristokratların, kırmızı rengi ile sağlığa faydalarını göstermek ister gibi, ağaç gövdelerinde büyüyen bu mantarı kaynatıp suyunu içtikleri bilinmektedir.

Sağlık hissine, ruh güzelliğine, mutluluğa yol açtığı için sadece aristokrasinin zengin elitleri tarafından kullanılan şifalı bir mantar olmuştur.

İlk antibiyotiklerin bir mantar türü olan penicilium mantarından elde edilmiş olması, mantarların insanlık tarihinde ne büyük etkilere sahip olduğunun en büyük göstergesi olmaktadır.  

İLAÇ DEĞİLDİR. 
GIDA TAKVİYESİDİR.
HASTALIK TEDAVİSİ AMACIYLA KULLANILMAZ. 

 
 
Talep Formu
Ad Soyad
Sipariş Miktarı
Telefon
İl
Adres
Mesaj
 
 
 
ERSAĞ VİDEOLARI

VİDEOVİDEO 1

VİDEO 2


NİSAN / HEDİYELERİ
GENEL
TEMİZLİKOLGUN CİLTLER
İÇİN
KREMKURKUMİN-Z
GIDA TAKVİYESİYÜZ TEMİZLEME
SÜTÜDAMLA
KONSANTRE


************
ÜRÜNLERİMİZ